Thajská masáž bylinnými měšci

 

Thajská masáž bylinnými měšci

 

Masáž bylinnými měšci je zařazena jak mezi relaxační, tak mezi detoxikační. V obou případech má úžasné účinky a to, jak na naše tělo, tak i na duši. Měšce jsou plněny pečlivě vybranými bylinami a jsou nahřívány v páře, čímž se síla bylinek a jejich léčivé látky aktivují. Tělo se nanesením teplého oleje a pomocí masáže přirozeně připraví na přijímání účinných látek z bylinek v měšcích.

 Speciálními pohyby se potom ošetřuje celé tělo. Nejen, že cítíte vůni napařených bylin, což je velmi relaxační a uklidňující, ale zároveň Vaše pokožka reaguje na působení tepla a přijímá léčivou sílu jednotlivých bylinek. Masáž je velmi jemná a uklidňující. Pokud chcete mít nejen relaxaci, ale i očistu organismu a celkovou detoxikaci, je dobré naplánovat si bylinnou masáž měšci alespoň 2-3x po sobě, aby došlo k vyloučení většího množství škodlivin.

 S ohledem na to, že klient samozřejmě musí mít vždy čerstvé nově vyrobené měšce, které nejsou levné je tato masáž i finančně náročnější.

 Momentálně používám bylinné pečetě Novoluní - navozují pocit vyrovnanosti, uvolňuje napětí a vylaďuje tok životních sil, obsahují tyto bylinky: sůl z mrtvého moře, levandule, oves, tymián, vrba bílá, melisa, měsíček.

 

 Kontraindikace

 

- zhoubné nádory

- kožní hnisavé onemocnění

- křečové žíly

- záněty žil a trombóza

- infekční choroby

- poruchy krvácivosti

- akutní záněty

 - epilepsie

- přecitlivělost na teplo

 - alergie na byliny

 

Cena:

60min.  500Kč

90min.  750Kč

120min.  850Kč

TOPlist