Lávové kameny

Lávové kameny - Hot Stones    

                                                      dopřejte si životní sílu a energii

Zklidňuje duši, podporuje uvolnění, uleví od stresu a dodá Vám pocit radosti a svěžesti.

 

Masáž lávovými kameny (Hot Stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a uvolnění organismu.  Jde o aktivní masáž, kterou se masírují všechny svaly na těle nejde jen o položení kamenů po těle.

Je to starobylá léčebná procedura. Kameny jsou používané pro svou schopnost pomáhat léčit - odebírají negativní energii, odstraňují bolesti a stimulují akupresurní body.

Tato neobyčejná metoda pomáhá harmonizovat tělo na všech úrovních. Lávové kameny jsou schopné svou vibraci a energii nás energicky dobít a harmonizovat.

Provádí se za pomocí specialních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi KRÁLOVNY masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Je vhodná při únavě, podrážděnosti a vyčerpanosti. Lávové kameny dokážou povzbudit činnost imunitního systému těla. 

Znovu obnovený tok energie klienta uklidní, uvolní a odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje očistný proces - detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. Teplo z kamenů proniká do svalů a tím dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací, neschopností se uvolnit a při klimakterických obtížích. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.

 

Používám lávové kameny Gabbro (s magnetickou schopnosti) a aroma olejíček.

 

Cena:

60min. 400Kč

90min. 600Kč

120min. 750Kč

TOPlist