Detoxikační masáž medam

         

Detoxikační medová masáž

zážitek a uvolnění pro tělo i duši

     Nechat se hýčkat medíčkem         

                         

Opravdu nevšední zážitek. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a regeneruje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Stále více lidí dnes sahá k přírodním léčitelským metodám. Medová masáž celý organismus silně oživuje. Její použití je tedy vhodné při všech možných chorobných stavech: při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Med obsahuje důležité minerály, stopové prvky, vitamíny B a nezbytné enzymy pro dobrý chod organismu. Tím posiluje schopnost imunity. V medu je obsaženo zhruba 96 látek a proteinů, které nelze vyrobit, ani nijak nahradit jsou velmi vhodné a prakticky nezbytné.

Odstraňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Tak se tvoří typicky zvláště mnoho těchto gumovitých výměšku na problémových oblastech zad. Medová masáž působí až do hloubky tkání. Je vhodná k použití také při kloubních chorobách,  jako je revmatismus nebo artróza.

Naše tělo hromadí dokonce všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které musí užívat v průběhu let a to nejen v měkkých tkáních , ale i v kostech, pokud se jich už nedokáže zbavit jiným způsobem s pomocí vlastních vylučovacích orgánů, především ledvin, střev, plic a pokožky.
Masáž včelím medem nelze provádět při některých onemocněních a neměla by se provádět v obličeji, na břiše a hrudníku.  

Preventivně je vhodné tyto masáže absolvovat 1x za měsíc.

Pokud jdete poprvé, doporučuji ji absolvovat 2x týdně, při potížích i 3x týdně.

 

Cena:

60min. 380Kč

90min. 580Kč

120min. 750Kč

TOPlist