Antistresová indická masáž hlavy

Indická antistresová masáž hlavy   

                                                           

Masáž, která zaručuje, že vás zbaví stresů každodenního života. Působí jako opravdový lék na různé bolesti, napětí ve svalech krku a ramen. Je to starověké umění indické masáže hlavy. Že to zní mimořádně? Ano, je to pravda, tato technika masáže je skutečně mimořádná.

Indickou masáží hlavy se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Technika je v Indii praktikována více než tisíc roků, a to původně ženami, které věřily, že masáž hlavy zachovává vlasům zdraví a sílu. A nemýlili se. Masáž kůže na temenu hlavy podporuje přísun krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Nyní je nejběžnější příčinou nedostatečného krevního toku svalová tenze – napětí – vytvářené stresem. Tímto pomáhá masáž rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje neocenitelnou úlohu při léčení problémů spojených se stresem, který způsobuje bolesti hlavy a příliš namáhané oči (sezení u počítače).

Jak funguje masáž – hlava, krk a ramena jsou důležitá energetická centra v těle. Ve stresu jsme rozzlobení a napětí se začíná hromadit v šíjové oblasti. Později se projevuje v podobě ztuhlého krku a ramen, napětí v očích a někdy i vypadáváním vlasů. Masáž hlavy vyžaduje práci v pevném a jemném rytmu, aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupňujícího se napětí. Účinek není jen fyzický, působí i na emocionální úrovni a na růstu zdravých vlasů.

TOPlist